Reference - kurzy

  Silva Hučíková a Kaja - Kurzy Agility školka a "Co s ním? Aneb reaktivní pes"

" Kaja, než jsme začaly první kurz, byla v kontaktu se psy opravdu dost nesnesitelná. Řvala po všech psech v okolí, nedala se uklidnit a musela jsem vyloženě odnést někam od místa psích přátel. (...)

Dnes, dá se říct, že po absolvování kurzu "Co s ním? aneb hyperaktivní pes" Kaja dokáže projít mezi psy aniž by si jich všímala, dokáže se mnou pracovat aniž by nutně musela seřvat případně sežrat ostatní psy. Celkově jsem si teď jistější i já a proto je více v klidu i ona a nemá potřebu všechno řešit a „zabít“ než se „to“ pustí do ní. "
VÍCE SI MŮŽETE PŘEČÍST V ČLÁNKU - ZDE

 

 

Ivana Šebová a Cory - Kurz "Co s ním? Aneb reaktivní pes"
"Děkuji moc Lenka Wami Blachová za její kurzy pro "kreativní reaktory", které nám moc pomáhají. Corynka se za tu dobu, co k ní chodíme, hodně zlepšila. I když občas ji něco vytočí, její chování je celkově klidnější a rychleji se dostává ze situací, které pro ni byly hodně vzrušivé. I když nás čeká ještě dlouhá cesta, jsem přesvědčena, že jsme na té správné. Díky těmto kurzům s pozitivní motivací se hodně zlepšil náš vzájemný vztah. Leni, ještě jednou moc děkuji. Těším se na další hodiny."

 

Reference - semináře a workshopy

13.-14.4. 2013 - přednáška Agrese mezi psy, Praha (ve spolupráci s Psí školou Koira , pozvalo nás sdružení Dogpoint):

uvedené reference najdete na FaceBookové stránce události Dogpointu, zde jen jejich výpis:

Tereza Bohuslavová : Bylo to super! Díky:)

Alena Hampeisová : Dnešní seminář byl super! Moc děkuju za rady ,zajímavá videa i za dobrou náladu :D

Irena Ducháčková: Velké díky Magdalena a Lenka za podnětný seminář, přínosnou prezentaci a spousty postřehů z praxe, zodpovězení dotazů v diskuzích.. Jsem moc ráda, že jsem poznala fajn lidi, kteří z agrese nedělají stigma, ale dokáží s ní pracovat a nabídnout pesanům jiné vzorce chování. Bezva se ujistit, že co z větší části nyní praktikujeme, je ta správná cesta.. Od teď tedy našemu labilovi sundavám nálepku "agresor", a věnuji nový přídomek "kreativní reaktor" :-D
Skvělá organizace Dog-pointu Michaela jen podtrhla kvalitu akce, o účastníky bylo postaráno, nechyběla osvěžující kávička vodička.. a památeční diplom, aby i rodina uvěřila, že být zodpovědný "srdcař pejskař" není jen tak.. ;-)
Prima víkend - Irena a Buddy z Baskervilu

Katka Hloušková: Bylo to úplně super! Od zítřka klikáme a neodvracíme pohled od psů na mě. Jen muím ještě přijít na tu vhodnou vzdálenost a pak to "jen" posunovat. Děkuju moc za vyčerpávající odpovědi a opravdu moc za to, že jsem dosáhla dalšího jiného pohledu na věc :)

Zuzana Coufalová: Díky za seminář, byl poskládaný skvěle, možnost vidět prezentované věci na videu byla k nezaplacení.

Lenka Frková: Bylo to super, díky moc!

Tereza Matějková: Souhlasim. Moc děkuji bylo to super. Akorát to teď být schopná převést do praxe. To už bude horší...

Zdenka Cihlářová: Taky děkuju, bylo to velmi přínosné! Už jsem se při procházce přistihla, jak mnohé věci vyhodnocuju úplně jinak

Hanka Beruška Doudová: Děkuji také za spoustu nových postřehů které doufám dokážu vysvětlit svému rotwaileřímu miminku

Lenka Kupřiková: Jsem ráda, že jsem se i přes počáteční nechuť, že zas budu sedět celej den někde zavřená, zúčastnila, bylo to super! Už včera jsem se přistihla, jak u svých psů sleduju jejich komunikaci Takže velké dík Dogpointu za zorganizování této akce a přednášejícím děvčatům, která svým zajímávým podáním dokázala udržet pozornost všech zúčastněných po celý den

Kateřina Rezková: Taky se pridavam s diky:) i ja uz pozoruju, ze nase smecka se na sebe neklani, ze si chce hrat, ale premistit;)) moc dekuju, bylo to skvele!

 

16.2. 2013 - přednáška Agrese mezi psy, Ostrava (ve spolupráci s Psí školou Koira):

uvedené reference najdete na FaceBooku, zde jen jejich výpis:

Kristýna Hrnčířová Holky, díky moc za skvělý seminář! Když jsem v sobotu brzy ráno vyjížděla z Brna, říkala jsem si "probůh, to byl zase nápad". Ale když jsem se večer vracela, byla jsem hrozně ráda, že jsem se semináře zúčastnila - pro mě to byl zatím nejpoučnější "psí seminář", na kterém jsem kdy byla. Díky moc, že jste nám ukázaly, co vše jsme doteď neviděli.
Drahomíra Schneiderová Díky, bylo to moc zajímavé a přínosné :-)
Darli Mivi Supr přednáška Krásná videa a já se něco nového dověděla
Martina Nováková Mordinská take dekuji devcatum...bylo to super a clovek se dozvedel spoustu noveho:-)
Jarmila Konečná Díky za hromadu zajímavých informací ...videa byla super, zase vím líp po čem koukat ..:)
Kristýna Vojkovská Taky děkuji za zpestření mých zkušeností :-) super ....videa k tomu ukázkové :-)
Pavla Orságová Skvělý, poučný, příjemný a informacemi nabitý seminář se skvělými a příjemnými lektorkami a bezva celým osazenstvem !!! Budu se těšit na "někdy příště" :-) .....
Tereza Holušová Také moc děkuju...vůbec jsem netušila, že jsem vlastně o psech téměř nic netušila...:-)) teď už vím, kolik toho nevím a těším se na nové poznatky. Jste s Magdou obě báječný tým!:-)
Pavlína Peggy Krečmerová Bylo to supr a uteklo to strašně rychle ! Zase se mi další věci pospojovaly v hlavě a promítly v chování mého psa.. tak teď ty informace všechny pořádně uložit pro další použití a hlavně začít aplikovat v reálných situacích ;-) Díky skvělým lektorkám za přínosný (ne)agresivní seminář i všem zúčastněným za zajímavou diskusi a těším se na příště :-)
Olivie Bischofová Také se přidávám s poděkováním velmi přínosného semináře a jen lituji, že Ostravu nemám blíže, protože bych vás ráda viděla přímo při práci se psy ve vašich výcvikových školách.

9.12. 2012 KLIKR WORKSHOP - zúčastnila se naprosto skvělá parta lidí s naprosto skvělými psy! :)
z reakcí:
Pavlína Peggy Krečmerová: Díky za supr klikací den !!! Užili jsme si to s Fidem s vámi všemi :-) A Fido co jsme přišli spí a spí a spí .. asi vstřebává co se všecko naučil ;-)

Jarka Konečná: Taky děkuji za super den, jsem ráda, že jsem si mohla koukáním na ostatní i vlastní prací s Kašparem pod Tvým vedením ujasnit co děláme dobře a co ne ( aspoň doufám)... budu se snažit to Kašparovi moc nekazit ale určitě to na nějaký ten workoshop ještě vidím ...:)

Eva Cenková: Ahoj a přidávám se k děkovačce :-) Já i Bonelka jsme spokojené, unavené a v hlavě máme další nadšení a energii do klikání :-)


25.11. 2012 se konal seminář "Pozitivní posilování pro pokročilé" - opět velmi šikovní psovodi i psi, tentokráte byly řešeny konkrétní dotazy a problémy směřující k výcviku :)
z reakcí na seminář:
Iveta Kotásková: Za sebe moc děkuji, jsem moc ráda, že i u nás jsou již odborníci, jako Ty, co nám zprostředkují a naučí nové metody výchovy psů. Na každý další seminář se těším.

Jiřina Kuželová: Já taky moc děkuji, bylo to super, opět jsem se dozvěděla nové zajímavé informace a i když je před námi ještě hooodně dlouhá cesta, tak už teď vím, že to má smysl a hlavně nám to s Aginkou moc pomáhá v budování našeho vztahu. Díky Leni za čas, ochotu i tvůj přístup!

27.10. 2012 se konal seminář "Začínáme s pozitivní motivací" - velmi se povedl, děkuji všem zúčastněným!
z reakcí na seminář:

Iveta Kotásková: Já také moc, Lenko, děkuji, mám pocit, že mi to otevřely nové dveře, ze slepé uličky, ve které jsem měla pocit, že poslední dobou jsem.

Alice Komyšáková: Díky, bylo super a Noddy bude asi tak týden spát :)

Jarmila Konečná: Díky, hned jsme si klukama vzhledem k počasí doma něco málo vyzkoušeli.....docela to mělo úspěch..:))

Daniela Hrušková Hufová: Párádně bylo! Děkujeme! I za cenné rady po.... :)

Libuse Jungova: Potřebovala jsem povzbudit, pročistit hlavu a nabudit, stalo se, děkuji :)


 

 

... vybíráme z médií

Týden v regionech, Česká televize 23.3.2013
"Nevšední biblioterapie pro děti"


Regionální vysílání České Televize, 13.3. 2013
"Pes pomáhá dětem číst"

 

Třinecký Hutník - 19.12.2012

 

Karvinský deník, 23.1. 2013
(celý článek se po kliknutí objeví v novém okně)